SİTEMİZDE GÜNCELLEME YAPILMAKTADIR.

Tarot Masa Oyunu


284.05 TL

142.03 TL

memnuniyet garantisi

Tarot Masa Oyunu

KS Games Tarot Kartları

KS Games Tarot Kartları, insanlara kehanetlerde bulunarak hayatlarını yönlendirmelerini sağlar. Tarot falına başvuran kişi, geçmişi, şu anki durumu ve geleceği konusunda elde ettiği kehanetler sayesinde bunları yorumlayarak hareket edebilir. Tarot kartları, astrolojik ve mistik konularla ilgilenen insanlar için çok tercih edilen bir fal ve kehanet metodudur.

Yüzlerce Yıllık Kadim Kartlar

Ortaçağ'ın son dönemlerinde ortaya çıkan Tarot günümüzde dahi kökeni ve anlamı konusunda kesin bir bilgi bulunmayan kadim bir kart destesidir. Tarot, 22 adet büyük arkana ve 56 adet küçük arkana olmak üzere toplamda 78 karttan oluşur. Arkanalar Majör ve minör arkanalar olarak da adlandırılır. İnsanlar ''Kelt Haçı Açılımı'' gibi farklı açılım teknikleri ile seçtikleri kartları yorumlayarak sorularına bir cevap arar. Tarot falı, fala başvuran kişinin seçtiği kartlar ile ona karşılaşabileceği zorluklara, fırsatlara ve tehlikelere karşı yön verir.

  • Sorularına cevap arayan insanlar için başvurulabilecek bir yöntemdir.
  • Belirli durumlarda nasıl bir yol izleneceğine dair yardımcı olur.
  • Geleceğe dair kehanetler barındırır.

 

Kartların Gizemli Rehberliği

Her biri farklı anlamlar barındıran kartlar, sorulan soruya yanıt niteliğinde yorumlar verir. İlişkilerde, iş hayatında ve günlük hayatta karşılaşılan problemlerde Tarot kartlarının gizemli rehberliğine başvurulabilir. Tarot kartları okuyucular tarafından oldukça farklı yorumlanabilir. Kutu içerisinde bulunan Tarot kitapçığı bu yorumlama için yardımcı olur. Kartların sahip oldukları anlamlar, nasıl yorumlanacakları gibi bilgiler de kitapçık içerisinde yer alır. 

Kartların gizemli dünyası… 

78 Adet Kart içermektedir.

Gelecekte sizleri neler bekliyor?
Yakın bir zamanda para kazanacak mıyım, yoksa kayıplarım mı olacak?
Bu işe para yatırmalı mıyım? Aşk hayatımı neler bekliyor?
Bu ilişkinin benim için önemi ne? Nasıl biri ile beraberim?
Ona nasıl davranmalıyım? Bana sadık mı yoksa aldatıyor mu?
İnsanlar yüzyıllardır bu sorulara Tarot kartları ile yanıt arıyor.
78 adet kart insanın geleceğiyle ilgili şaşırtıcı kehanetlerde bulunuyor, davranışlarını belirliyor.
Tarot kartlarıyla ücretsiz verilen kitapta en yaygın Tarot okuma yöntemi olan "Kelt Haçı Açılış Tekniği" nin ayrıntılarını bulacaksınız.
Kartların anlamlarını açılış sırasına göre ne ifade ettiklerini göreceksiniz.Yaş Grubu : 13+ Yaş
Barkodu: 8697418011029
Item No : T102
Kutu Ölçüleri : 24,5 x 24,5 x 4 cm.
Desi Değeri: 1
Bankalara özel taksit seçenekleri :


Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *

Satın almış olduğunuz ürünleri 14 gün içerisinde koşulsuz iade edebilirsiniz. İade edeceğiniz ürünlerin ambalajları bozulmamış ve faturasının olması gerekmektedir.

Kusurlu ürünlerde kargo bedeli tarafımıza aittir, aksi durumda kargo ücreti alıcıya aittir. Geri gönderimlerde sadece Aras kargoyu kullanınız aksi durumda gelen kargolar iade departmanımız tarafından kabul edilmeyecektir.

İadesi kabul edilen ürün/ürünlerde para iadesi aynı günde işlem yapılan kart hesabına yapılmaktadır, (geri iadeler bankanızın onay süresine göre farklılık gösterebilir)

Teslimat kaç günde gerçekleşir?
Bir iki günde.
Ürünleriniz garantili mi?

Evet.

Bu Ürünler de İlginizi Çekebilir

Size bir kampanya haberimiz var!
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır