Solar Spacecraft Güneş Enerjili Uzay Aracı

  • Ürün Kodu :4893669362413
  • Marka :Sunman

370.19 TL

185.09 TL

memnuniyet garantisi

Solar Spacecraft Güneş Enerjili Uzay Aracı


Bilim ve teknik meraklıları için harika bir set!

Solar enerji sistemleri, güneş enerjisinin yakalanması ve elektriğe çevrilmesi ile çalışır. Çocuklar bu set ile güneş enerjisinin elektrik enerjisine çevrilmesine şahit olacak!

Çocukların; el – göz koordinasyonlarının, yaratıcılıklarının, zihinsel ve bedensel gelişiminin artmasına yardımcı olmaktadır. Ayrıca çocukların; mühendislik, analitik düşünme, hayal gücü gibi yeteneklerinin gelişmesine katkı sağlamaktadır.

Kutu içerisinde; 1 adet güneş paneli, 1 adet güneş enerjili motor, 1 adet güneş paneli tutucusu, 1 adet ön tekerlek, 2 adet arka tekerlek, 1 adet aks, 3 adet gövde parçaları ve kullanım kılavuzu bulunmaktadır.

 Yaş Grubu : 8+ Yaş
Barkodu: 4893669362413
Item No : S00036241
Kutu Ölçüleri : 15 x 4 x 22 cm.
Desi Değeri: 1
Bankalara özel taksit seçenekleri :


Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *

Satın almış olduğunuz ürünleri 14 gün içerisinde koşulsuz iade edebilirsiniz. İade edeceğiniz ürünlerin ambalajları bozulmamış ve faturasının olması gerekmektedir.

Kusurlu ürünlerde kargo bedeli tarafımıza aittir, aksi durumda kargo ücreti alıcıya aittir. Geri gönderimlerde sadece Aras kargoyu kullanınız aksi durumda gelen kargolar iade departmanımız tarafından kabul edilmeyecektir.

İadesi kabul edilen ürün/ürünlerde para iadesi aynı günde işlem yapılan kart hesabına yapılmaktadır, (geri iadeler bankanızın onay süresine göre farklılık gösterebilir)

Teslimat kaç günde gerçekleşir?
Bir iki günde.
Ürünleriniz garantili mi?

Evet.

Bu Ürünler de İlginizi Çekebilir

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır