Puzzle Fix


14.82 TL

7.41 TL

memnuniyet garantisi

Puzzle Fix

Puzzle’ın parlaklığının artması ve ömrünün uzaması için kullanılan Ks Games puzzle yapıştırıcısı,  1000 parçalık ürünler için hazırlanmış, 40 ml’lik paketiyle hobicilerin kullanımına sunuluyor.

Pratik Kullanım Olanağı

Ks Games Puzzle Yapıştırıcısı, puzzle'ın bitmesinin ardından uygulanıyor. Biten puzzle’ın altına, bütün yüzeyi kaplayacak bir karton yerleştirildikten sonra, ürün baskılı yüzeyin üzerine eşit şekilde sıkılıyor. Ardından, paketten çıkan özel üçgen karton spatula yardımı ile yine eşit şekilde yayılıyor. Spatula ile yayma işlemi esnasında, parça aralarına yapıştırıcının iyice yerleşmesi sağlanıyor. Daha sonra ürün kuruması için dinlenmeye bırakılıyor. Tüketiciye oldukça pratik kullanım imkânı sunan Ks Games puzzle yapıştırıcısı, bir buçuk saat gibi kısa bir sürede tamamen kurumasıyla başarısını kanıtlıyor. Yapıştırıcı uygulamasının ve ürünün kurumasının ardından puzzle, çerçevelenmeye uygun bir hale geliyor.Yaş Grubu : 3+ Yaş
Barkodu: 8697418012286
Item No : T228
Kutu Ölçüleri : 12 x 8 x 1,5 cm.
Desi Değeri: 1ETİKETLER : Puzzle FixPuzzleKS Oyuncak
Bankalara özel taksit seçenekleri :


Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *

Satın almış olduğunuz ürünleri 14 gün içerisinde koşulsuz iade edebilirsiniz. İade edeceğiniz ürünlerin ambalajları bozulmamış ve faturasının olması gerekmektedir.

Kusurlu ürünlerde kargo bedeli tarafımıza aittir, aksi durumda kargo ücreti alıcıya aittir. Geri gönderimlerde sadece Aras kargoyu kullanınız aksi durumda gelen kargolar iade departmanımız tarafından kabul edilmeyecektir.

İadesi kabul edilen ürün/ürünlerde para iadesi aynı günde işlem yapılan kart hesabına yapılmaktadır, (geri iadeler bankanızın onay süresine göre farklılık gösterebilir)

Teslimat kaç günde gerçekleşir?
Bir iki günde.
Ürünleriniz garantili mi?

Evet.

Bu Ürünler de İlginizi Çekebilir

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır