Play-Doh Çalışkan İtfaiye Aracı Oyun Hamur Seti

  • Ürün Kodu :5010993597338
  • Marka :HASBRO

642.20 TL

321.10 TL

memnuniyet garantisi

Play-Doh Çalışkan İtfaiye Aracı Oyun Hamur Seti


Çalışkan İtfaiye Aracı Oyun Hamur Seti ile minik kahramanlar için oyun zamanı!

Play-Doh Çalışkan İtfaiye Aracıyla yangın söndürme görevlerine katılın!

Su gibi görünmesi için mavinin çeşitli tonlarına sahip Play-Doh su hamuru ile itfaiye maceralarınıza daha çok eğlence katın.

Bu hamuru, su sıkıyormuş gibi yapmak ve Play-Doh yangınlarını söndürmek için itfaiye aracındaki su topunda kullanın.

Diğer 4 renkteki Play-Doh oyun hamurlarıyla gözü pek minik itfaiyeciler daha pek çok şey oluşturabilir. İtfaiye aracının arkasında bulunan eğlenceli yangın hortumunu sıkın ve oyuncak aracın yan tarafındaki kalıpları kullanarak Play-Doh ateşi, itfaiye rozetleri ve daha pek çok şey oluşturun!

Oyun hamurları çocuğunuzun hem el becerisi hem de hayal gücünün gelişmesine yardımcı olur. Farklı renkteki oyun hamurları ile çeşitli şekiller yapabilecekler. Şekil vermede yardımcı birbirinden neşeli aksesuarlar ile minikler hem eğlenecek hem de yaratıcılıklarını geliştirecekler. Okul öncesi oyun aktiviteleri için oldukça faydalıdır.

3 yaş ve üzeri çocuklar Play-Doh ile çocuklar hem eğlenecek, hem de kendi itfaiye hikâyelerini hayal edecek.

Kutu İçerisinde; itfaiye aracı oyun seti, ray aksesuarı, 2 aksesuar, 1 kutu Play-Doh Su Hamuru ve 4 kutu Play-Doh Oyun Hamuru (toplam net ağırlık 280 gram) bulunmaktadır.Yaş Grubu : 3+ Yaş
Barkodu: 5010993597338
Item No : INT-E6103
Kutu Ölçüleri : 11 x 38 x 33 cm.
Desi Değeri: 5


Bankalara özel taksit seçenekleri :


Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *

Satın almış olduğunuz ürünleri 14 gün içerisinde koşulsuz iade edebilirsiniz. İade edeceğiniz ürünlerin ambalajları bozulmamış ve faturasının olması gerekmektedir.

Kusurlu ürünlerde kargo bedeli tarafımıza aittir, aksi durumda kargo ücreti alıcıya aittir. Geri gönderimlerde sadece Aras kargoyu kullanınız aksi durumda gelen kargolar iade departmanımız tarafından kabul edilmeyecektir.

İadesi kabul edilen ürün/ürünlerde para iadesi aynı günde işlem yapılan kart hesabına yapılmaktadır, (geri iadeler bankanızın onay süresine göre farklılık gösterebilir)

Teslimat kaç günde gerçekleşir?
Bir iki günde.
Ürünleriniz garantili mi?

Evet.

Bu Ürünler de İlginizi Çekebilir

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır