LEGO Duplo Garbage Truck and Recycling 10945

  • Ürün Kodu :5702016911046
  • Marka :LEGO

605.28 TL

302.64 TL

memnuniyet garantisi

LEGO Duplo Garbage Truck and Recycling 10945


LEGO DUPLO Kasabası Çöp Kamyonu ve Geri Dönüşü, çocuklar oynarken onlara beceriler kazandıracak renkli ve çok yönlü bir oyun setidir.

Küçük çocukların çeşitli geri dönüşüm faaliyetlerinde 2 DUPLO figürüne katılarak yapacağı ve öğreneceği pek çok şey var.

Renkli poşetleri uygun çöp kutularına koyarak renk ayırma alıştırması yapın; aç-kapat kapaklar ve sürülebilen çöp kamyonuyla ince motor becerilerini geliştirin; sınırsız rol oyunu hikayeleriyle hayal güçlerini genişletin; büyük süpürgeyle dökülen çöpleri süpürün ve yaşam boyu sürecek çevre dostu alışkanlıklar geliştirin.

LEGO DUPLO oyuncaklar; açık uçlu eğlenceyi, kendini ifadeyi ve eğlenerek öğrenmeyi okul öncesi yaştaki çocukların ellerine verir.

DUPLO oyun setleriyle anne babalar ve küçük çocuklar birlikte oynarken, değerli gelişimsel aşamaları paylaşabilir.

Parça Sayısı: 19

 


Yaş Grubu : 2+ Yaş
Barkodu : 5702016911046
Item No : LED10945
Kutu Ölçüleri : 28 x 27 x 6 cm.
Desi Değeri : 2
Bankalara özel taksit seçenekleri :


Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *

Satın almış olduğunuz ürünleri 14 gün içerisinde koşulsuz iade edebilirsiniz. İade edeceğiniz ürünlerin ambalajları bozulmamış ve faturasının olması gerekmektedir.

Kusurlu ürünlerde kargo bedeli tarafımıza aittir, aksi durumda kargo ücreti alıcıya aittir. Geri gönderimlerde sadece Aras kargoyu kullanınız aksi durumda gelen kargolar iade departmanımız tarafından kabul edilmeyecektir.

İadesi kabul edilen ürün/ürünlerde para iadesi aynı günde işlem yapılan kart hesabına yapılmaktadır, (geri iadeler bankanızın onay süresine göre farklılık gösterebilir)

Teslimat kaç günde gerçekleşir?
Bir iki günde.
Ürünleriniz garantili mi?

Evet.

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır