LEGO Classic Dünya Turu 11015

  • Ürün Kodu :5702016914146
  • Marka :LEGO

1,614.08 TL

807.04 TL

memnuniyet garantisi

LEGO Classic Dünya Turu 11015


Bu LEGO Classic oyun setiyle çocukların yaratıcılığını dünyanın her köşesine taşıyın.

Çocuklar, Afrika aslanından palmiye ağacına, Avrustralya kangurusundan sevimli yavrusuna dünyanın her yerinden simgeleşmiş hayvan ve nesnelerin ilham verici 15 model fikrine, ayrıca her modelin ait olduğu kıtayı gösteren bir postere sahip olacak. 950 LEGO parçası seçeneğiyle çocuklar hayal ettikleri her şeyi yapabilir!

4 yaş ve üzeri çocuklara yönelik 15 ilham verici model fikri içeren bu LEGO Classic Dünya Turu oyun setiyle çocukları dünyanın en ünlü hayvanları ve nesneleriyle tanıştırın.

Oyuncak bir kel kartal, kaktüs, papağan, yavru timsah, orka, aslan, palmiye ağacı, zürafa, kırmızı otobüs, kanguru ve yavrusu, boz ayı, Asya evi, penguen ve civcivi, balık, yelkenli tekne ve uçak yapın!

Çocuklar, bu oyun setindeki eğlenceli 15 modeli yapıp oynamayı çok sevecek. Renkli duvar haritasıyla yaptıkları her hayvanın ve bitkinin ait olduğu kıtayı da görebilirler.

Bu yaratıcı yapım oyuncağı, LEGO ile yeni tanışanlar ve LEGO koleksiyonlarını genişletmek isteyen çocuklar için harika bir yılbaşı, doğum günü ya da sıradan gün hediyesidir.

Çocukların hayal edebildikleri her şeyi yapabilmesi için 950 orijinal LEGO yapım parçası içerir! Ayrıca daha da fazla eğlenmek için yapım parçalarını diğer LEGO setleriyle de birleştirebilirler.

Kutunun içinde, her biri 3-4 modeli tamamlamak için gerekli LEGO parçalarını içeren 4 ayrı yapım parçası paketini bulacaksınız. Seçiminizi yapın, paketi açın ve yaratıcı eğlence başlasın!

Her model fikri, kolay anlaşılır bir yapım rehberine sahiptir, böylece ilk kez yapanlar bile kendi LEGO oyuncaklarını inşa etmenin gururunu ve sevincini yaşayabilir.

LEGO Classic yapım setleri, açık uçlu yaratıcı oyunlar için esin kaynağı fikirlerle doludur. Çocukların yaratıcılıklarını ve problem çözme becerilerini geliştirmek hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı!

Parça sayısı: 950

 


Yaş Grubu : 4+ Yaş
Barkodu : 5702016914146
Item No : LMC11015
Kutu Ölçüleri : 39 x 27 x 10 cm.
Desi Değeri : 4
Bankalara özel taksit seçenekleri :


Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *

Satın almış olduğunuz ürünleri 14 gün içerisinde koşulsuz iade edebilirsiniz. İade edeceğiniz ürünlerin ambalajları bozulmamış ve faturasının olması gerekmektedir.

Kusurlu ürünlerde kargo bedeli tarafımıza aittir, aksi durumda kargo ücreti alıcıya aittir. Geri gönderimlerde sadece Aras kargoyu kullanınız aksi durumda gelen kargolar iade departmanımız tarafından kabul edilmeyecektir.

İadesi kabul edilen ürün/ürünlerde para iadesi aynı günde işlem yapılan kart hesabına yapılmaktadır, (geri iadeler bankanızın onay süresine göre farklılık gösterebilir)

Teslimat kaç günde gerçekleşir?
Bir iki günde.
Ürünleriniz garantili mi?

Evet.

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır