Fisher Price Eğlen ve Öğren İlk Bilgisayarım HHH08

  • Ürün Kodu :194735067234
  • Marka :MATTEL

624.00 TL

312.00 TL

memnuniyet garantisi

Fisher Price Eğlen ve Öğren İlk Bilgisayarım HHH08

Etkileşimli bir oyun ve öğrenme deneyimi

Eğlen ve Öğren İlk Bilgisayarım ile bebeğinizi, hayal gücünü geliştiren oyunlarla dolu bir gün bekliyor.
Düğmeleri, silindiri, kaydırma düğmesi, eğlenceli şarkıları, sesleri ve ifadeleriyle bu oyuncak bilgisayar, keyifli etkinliklerle minik iş arkadaşınızı eğlendirir.
  
Gerçekçi klavye tasarımı sayesinde minik eller; ışıklar, müzikler, şarkılar ve sesler için düğmelere basabilir.
  
Eğlen ve Öğren dostları, kaydırma düğmesini aşağı indirerek keyifli bir "toplantıya" katılabilir.
  
Menteşeli ekran ile minikler oturarak oynayabilir veya bilgisayarı taşıyabilir.
 
Bebeğiniz büyürken Yaşa Göre Gelişim aşamalarını değiştirin

1. Seviye - Keşfetme (6 ay ve üzeri bebekler için): Klavyenin tuşlarına basıldığında; eşlik edilebilecek eğlenceli şarkıların yanı sıra 1'den 10'a kadar sayılar ve selamlaşma ifadeleri duyulur.

2. Seviye - Teşvik etme (12 ay ve üzeri bebekler için): Minik iş arkadaşınız, sayıların İngilizcesini de öğrenecek!

3. Seviye - Taklit etme (18 ay ve üzeri bebekler için): Eğlenceli ifadeler ve şarkılar, bebeğinizin "iş gününe" keyif katacak.
 

Fisher-Price Eğlen ve Öğren İlk Bilgisayarım elektronik oyuncakla bebekler evde veya bulundukları her yerde oyun oynayarak öğrenecek!

Bebeğiniz, köpekçik ve arkadaşlarıyla görüntülü görüşme taklidi yaparken düğmeyi kaydırarak "sesi aç" seçeneğine getirebilir, klavyedeki tuşlara basarak veya müzikli silindiri döndürerek rengarenk eğlenceli ışıkların yanmasını sağlayabilir, 55'ten fazla şarkı, ses ve ifadeyi dinleyebilir. İfadeler harfleri, renkleri, rakamları ve çok daha fazlasını içerir.

Yaşa Göre Gelişim teknolojisinin 3 farklı seviyesiyle miniğinizin gelişimine uygun olan eğlenerek öğrenme aşamasına geçebilirsiniz. 55'ten fazla şarkı, ses ve ifade içeren rengarenk ışıklı taklit dizüstü bilgisayar aktivite oyuncağı Yaşa Göre Gelişim teknolojisinin 3 farklı eğitim seviyesiyle minikler harfleri, renkleri, rakamları, selamlaşmaları ve İngilizce kelimeleri öğrenir.

Üzerinde rakamlar ve harfler olan klavye tuşları, silindir ve ekrandaki kaydırma düğmesi, bebeklerin ince motor becerilerinin, ayna ve ışıklı "dokunmatik yüzey" ise görsel becerilerinin gelişmesine yardımcı olur. Tıpkı gerçek bir dizüstü bilgisayar gibi açılıp kapanan ekran, saklamayı ve oyunu dilediğiniz yere taşımayı kolaylaştırır. 6-36 aylık bebekler ve yürüme çağındaki çocuklar içindir.

Fisher-Price Eğlen ve Öğren İlk Bilgisayarım; 3 x 1,5V. AAA pil ile çalışmaktadır, piller ürüne dahildir.

Ürün ölçüsü: 25,4 x 4,8 x 17,7 cmYaş Grubu : 6-36 Ay
Barkodu: 194735067234
Item No : MATE-HHH08
Kutu Ölçüleri : 31 x 25 x 8 cm.
Desi Değeri: 3
Bankalara özel taksit seçenekleri :


Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *

Satın almış olduğunuz ürünleri 14 gün içerisinde koşulsuz iade edebilirsiniz. İade edeceğiniz ürünlerin ambalajları bozulmamış ve faturasının olması gerekmektedir.

Kusurlu ürünlerde kargo bedeli tarafımıza aittir, aksi durumda kargo ücreti alıcıya aittir. Geri gönderimlerde sadece Aras kargoyu kullanınız aksi durumda gelen kargolar iade departmanımız tarafından kabul edilmeyecektir.

İadesi kabul edilen ürün/ürünlerde para iadesi aynı günde işlem yapılan kart hesabına yapılmaktadır, (geri iadeler bankanızın onay süresine göre farklılık gösterebilir)

Teslimat kaç günde gerçekleşir?
Bir iki günde.
Ürünleriniz garantili mi?

Evet.

Bu Ürünler de İlginizi Çekebilir

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır