SİTEMİZDE GÜNCELLEME YAPILMAKTADIR.

Dinozor Kazma Kiti Tyrannosaurus İskeleti

  • Ürün Kodu :4893669360549
  • Marka :Sunman

573.72 TL

286.86 TL

memnuniyet garantisi

Dinozor Kazma Kiti Tyrannosaurus İskeleti


Minik paleontologlar iş başına!

Genç bilim meraklıları dinozorların dünyasıyla tanışma fırsatı buluyor!

Dinozor iskeletini ortaya çıkarmak için öncelikle düz bir alan seçilir. Alçı bloğu ve aletler masaya yerleştirilir. Bloğun ortasındaki üst katmandan dikkatlice kazmaya başlanır ve kenarlara doğru ilerlenir. Bir kemik parçası bulunduğunda çekicin diğer tarafı ile elde tutulan keskiye vurularak kemik etrafındaki alçı yığınları parça parça çıkarılır. Tüm parçalar kazıldığında kemikler resimde bulunan iskelet parçaları ile karşılaştırılır. Kemiklerin deliklerinde ve oyuklarında kalan alçı parçaları yıkanır ve kurumaya bırakılır. Tüm parçalar temizlendiğinde iskelet monte edilecek duruma gelmiş olur.

Kutu içerisinde; Alçı bloğa gömülü 13 Kemik Parçası, 1 Çekiç, 1 Keski, 2 Dinozor damgası, Fırça, 1 Taban, 1 Destek Tutacağı,
3 Destekleme Pimi, 1 İsim Kartı bulunmaktadır.
Yaş Grubu : 8+ Yaş
Barkodu: 4893669360549
Item No : S00036054
Kutu Ölçüleri : 23 x 18 x 7 cm.
Desi Değeri: 1
Bankalara özel taksit seçenekleri :


Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *

Satın almış olduğunuz ürünleri 14 gün içerisinde koşulsuz iade edebilirsiniz. İade edeceğiniz ürünlerin ambalajları bozulmamış ve faturasının olması gerekmektedir.

Kusurlu ürünlerde kargo bedeli tarafımıza aittir, aksi durumda kargo ücreti alıcıya aittir. Geri gönderimlerde sadece Aras kargoyu kullanınız aksi durumda gelen kargolar iade departmanımız tarafından kabul edilmeyecektir.

İadesi kabul edilen ürün/ürünlerde para iadesi aynı günde işlem yapılan kart hesabına yapılmaktadır, (geri iadeler bankanızın onay süresine göre farklılık gösterebilir)

Teslimat kaç günde gerçekleşir?
Bir iki günde.
Ürünleriniz garantili mi?

Evet.

Bu Ürünler de İlginizi Çekebilir

Size bir kampanya haberimiz var!
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır