Dedektif Kartal Göz Oyunu Junior


78.40 TL

39.20 TL

memnuniyet garantisi

Dedektif Kartal Göz Oyunu Junior

Dedektif Kartal Göz Oyunu Nasıl Oynanır?

Kartal Göz oyununda 55 kart, 4 oyun şablonu ve 1 adet zil bulunmaktadır. Oyun zorluk derecesine göre 2’ye ayrılır. Öncelikle kartlar görülecek şekilde üst üste ortaya yerleştirilir.

4 şablon da görseldeki gibi yerleştirilir. Zil herkesin ulaşabileceği orta kısma yerleştirilir. Sırasıyla en üstteki karttan başlanarak kart çevrilir.
Oyun kartındaki şekilleri zeminde ilk gören zile basar ve şekli gösterir. Kartın diğer tarafında ikinci aşama olarak görsellerin silüetleri vardır. Doğru silüeti bulan kartı kazanır.
Zile hatalı basıldığı durumda oyuna devam edilir.

Zile yanlış basan kişiye eksi puan verilmez. En çok puan kartı toplayan oyunu kazanır.


Yaş Grubu : 3+ Yaş
Barkodu: 8681689371838
Item No : LC7183
Kutu Ölçüleri : 25 x 18,5 x 7,5 cm.
Desi Değeri: 1


Bankalara özel taksit seçenekleri :


Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *

Satın almış olduğunuz ürünleri 14 gün içerisinde koşulsuz iade edebilirsiniz. İade edeceğiniz ürünlerin ambalajları bozulmamış ve faturasının olması gerekmektedir.

Kusurlu ürünlerde kargo bedeli tarafımıza aittir, aksi durumda kargo ücreti alıcıya aittir. Geri gönderimlerde sadece Aras kargoyu kullanınız aksi durumda gelen kargolar iade departmanımız tarafından kabul edilmeyecektir.

İadesi kabul edilen ürün/ürünlerde para iadesi aynı günde işlem yapılan kart hesabına yapılmaktadır, (geri iadeler bankanızın onay süresine göre farklılık gösterebilir)

Teslimat kaç günde gerçekleşir?
Bir iki günde.
Ürünleriniz garantili mi?

Evet.

Bu Ürünler de İlginizi Çekebilir

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır