Brawl Stars Kutu Oyunu

  • Ürün Kodu :8681705042506
  • Marka :Sunman

119.34 TL

59.67 TL

memnuniyet garantisi

Brawl Stars Kutu Oyunu

Brawl Stars'ın en güçlü ve en dayanıklı savaşçılarını topla rakiplerini mağlup et!

Brawl Stars oynayanların önlerinde gitmeleri gereken uzun bir yol var.

Brawl stars strategy nasıl oynanır?

2 kişi ile oynanır.

Kutunun içinde oyun alanı, karakter kartları, piyon ceza ve ödül kartları vardır. İlerleme yolu ortaya yerleştirilir. Daha sonra 64 adet karttan oluşan karakter kartları tamamen karıştırılır ve ilerleme yolunun önüne yerleştirilir. Oyun içinde çıkan 30 adet sarı yıldızlı ödül-ceza kartlarıda karakter kartları gibi karıştırılarak erişebileceğimiz bir alana kapalı şekilde yerleştirilir. Piyonlar start noktasının üzerine konulur ve oyun başlar. İki oyuncudan ortadan 4’er adet karakter kartı çeker ve çekilen kartlar sırasıyla yere atılır. Atak kısmında yazılan numaralara bakılır ve en çok atak hasarı veren kişi yerdeki kartları alır. Elinizdeki kartlar her bittiğinde aldığınız kart kadar piyonunuzu ilerletin. (1.oyuncu 6 kart aldıysa 6 kez piyonunu ilerletmeli rakip oyuncu 2 kart aldıysa 2 kez ilerletmeli) Oyun alanında ilerlerken yıldızlı alanlara dikkat edin. Alan üzerindeki yıldızlı bölgelere her geldiğinizde yanda bulunan ödül–ceza kartlarından 1 adet çekersiniz. Ceza-ödül kartında yazıldığı gibi piyon ya ileri yada geriye doğru hareket eder.

Kutu içerisinde; 64 adet karakter kartı, 30 adet ödül-ceza kartı, 1 adet oyun haritası ve 2 oyun piyonu yer almaktadır.

Çocuk sağlına uygun kaliteli malzemelerden üretilmiştir.

Oyuncu sayısı: 2
 

 

Yaş Grubu : 6+ Yaş
Barkodu: 8681705042506
Item No : S00004250
Kutu Ölçüleri : 19 x 7 x 27,5 cm.
Desi Değeri: 1
Bankalara özel taksit seçenekleri :


Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *

Satın almış olduğunuz ürünleri 14 gün içerisinde koşulsuz iade edebilirsiniz. İade edeceğiniz ürünlerin ambalajları bozulmamış ve faturasının olması gerekmektedir.

Kusurlu ürünlerde kargo bedeli tarafımıza aittir, aksi durumda kargo ücreti alıcıya aittir. Geri gönderimlerde sadece Aras kargoyu kullanınız aksi durumda gelen kargolar iade departmanımız tarafından kabul edilmeyecektir.

İadesi kabul edilen ürün/ürünlerde para iadesi aynı günde işlem yapılan kart hesabına yapılmaktadır, (geri iadeler bankanızın onay süresine göre farklılık gösterebilir)

Teslimat kaç günde gerçekleşir?
Bir iki günde.
Ürünleriniz garantili mi?

Evet.

Bu Ürünler de İlginizi Çekebilir

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır