Barbie Color Reveal Renk Değiştiren Sürpriz Hayvan Figürü Seti GVK58

  • Ürün Kodu :887961928549
  • Marka :MATTEL

189.28 TL

94.64 TL

memnuniyet garantisi

Barbie Color Reveal Renk Değiştiren Sürpriz Hayvan Figürü Seti GVK58

Barbie Color Reveal Renk Değiştiren Sürpriz Hayvan Figürü Seti, 5 sürprizi ile heyecan dolu bir paket açma deneyimi yaşatıyor!

Hayvan figürleri, rengi ortaya çıkana kadar evcil hayvanların gizemini koruyan paskalya yumurtası şeklinde bir pakette gelir. Pastel renkli yumurtanın içinde dört gizemli paket, paketlerin içinde ise Barbie Color Reveal Renk Değiştiren Sürpriz Hayvan Figürü ve üç adet gizemli aksesuar bulunur.

Sürprizi ortaya çıkarmak için hayvan figürünü ılık suya daldırıp suyun içinde sallamanız gerekir. Su, büyülü bir şekilde mor renge dönüşür. Ardından hayvan figürünü sudan çıkarıp her biri benzersiz görünüme sahip olan evcil hayvanlardan hangisine sahip olduğunuzu görebilirsiniz.

Tekrarlanabilecek renk değişimini görmek için soğuk su kullanın. Hayvan figürünün yüzünde sürpriz bir desen görünür!

Sürpriz paket içerisinde; 1 adet renk değiştiren sürpriz hayvan figürü, 1 adet civciv, 1 adet sepet ve 2 adet hayvan kulağı bulunur.

Renkli evcil hayvanların her birinin bir papyonu bulunur. Gizemin tamamını çözmek için geri kalan sürpriz paketleri de açarak civcivi, sepeti ve hayvan kulaklarını keşfedin.

Sürpriz paketlerin içinde, 20 farklı hayvan figürü ve sevimli hayvan figürü kombinasyonu bulunur. Hayvan figürlerinin yüzünde ortaya çıkan renk değiştirme özelliği, eğlenceli sürprizlerden yalnızca biridir. Kızlar hangi sürprizi açığa çıkaracak? Kızlar tüm seriyi koleksiyonlarına ekleyerek aksesuarları karıştırıp eşleştirebilir ve benzersiz oyunlar yaratabilir.

Hayvan figürünü ve civcivi sergilemek için pastel renkli yumurta paketini kullanın.

 

Yaş Grubu : 3 - 10 Yaş
Barkodu: 887961928549
Item No : MATE-GVK58
Kutu Ölçüleri : 10 x 7 x 7 cm.
Desi Değeri: 1
Bankalara özel taksit seçenekleri :


Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *

Satın almış olduğunuz ürünleri 14 gün içerisinde koşulsuz iade edebilirsiniz. İade edeceğiniz ürünlerin ambalajları bozulmamış ve faturasının olması gerekmektedir.

Kusurlu ürünlerde kargo bedeli tarafımıza aittir, aksi durumda kargo ücreti alıcıya aittir. Geri gönderimlerde sadece Aras kargoyu kullanınız aksi durumda gelen kargolar iade departmanımız tarafından kabul edilmeyecektir.

İadesi kabul edilen ürün/ürünlerde para iadesi aynı günde işlem yapılan kart hesabına yapılmaktadır, (geri iadeler bankanızın onay süresine göre farklılık gösterebilir)

Teslimat kaç günde gerçekleşir?
Bir iki günde.
Ürünleriniz garantili mi?

Evet.

Bu Ürünler de İlginizi Çekebilir

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır