Tahmin Et Bakalım 

Oyunun Amacı

Diğer oyuncular kafandaki kartta hangi aktivitenin yazdığını sana konuşmadan sadece beden hareketleri ile anlatmaya çalışacak.
Bakalım kafandaki aktivite kartının ne olduğunu bulabilecek misin?
Her doğru tahmin için oyun pulu kazanacaksın. Oyun bittiğinde en çok oyun pulu toplayan takım oyunu kazanır.


Takım Oyunu - 4 yada daha fazla oyuncu için

Oyuna Hazırlık

Oyuncular 2 yada daha fazla gruba ayrılır. Her takım bir bant alır. Kartlar karıştırıldıktan sonra, ön yüzleri kapalı olacak şekilde her takıma eşit sayıda dağıtılır.
Her takıma dağıtılan kart sayısı oyunun uzunluğunu belirler.
(Takımlar 10,15 yada 20 kart alabilir.)

Oyun

Oyuna yaşı en küçük oyuncu başlar. Sırası gelen oyuncu, kendi takımının destesinden bir kart alır ve kartta ne olduğuna bakmadan kafasındaki banda takar. 
Bu oyuncu takımının pul kazanması için kafasındaki kartta ne olduğunu tahmin etmeye çalışacak. Kum saati çevrilince oyunun süresi başlar. 
Takımındaki diğer arkadaşları oyuncuya kafasındaki kartta ne yazdığını konuşmadan ve ses çıkarmadan, sadece vücut hareketleri ile anlatmaya çalışır. 
Eğer oyuncu kartındaki aktivitenin ne olduğunu süre sona ermeden doğru tahmin ederse desteden bir kart daha alır ve yeni kartaki aktiviteyi tahmin etmeye çalışır. 
Amaç süre bitmeden mümkün oldukça çok kartı tahmin etmek. Doğru tahmin edilen kart için takım bir oyun pulu kazanır. 
Eğer süre bitene kadar ilk kart doğru tahmin edilmezse bu kartı takım kart destesinin en altına koyar. Şimdi sıra diğer takımda.

Kazanan

En çok oyun pulu kazanan takım oyunu kazanır.

Bireysel Oyun - 4 Kişiden az oyuncu için

Oyuna Hazırlık

Her oyunca kafasına bir bant takar. Kartlar karıştırılır ve ön yüzleri kapalı olacak şekilde ortaya deste halinde koyulur.
Yaşı en küçük olan oyuna başlar. Ortadan bir kart alır ve bakmadan bandına takar. Sonra kartta ne olduğunu tahmin etmeye çalışır.

Oyun

Kartı bandına takan oyuncu, yüzünü diğer oyunculara döner, kum saatini çevirir ve oyunu başlatır. 
Diğer oyuncular arkadaşlarına kafasındaki kartta ne yazdığını kunuşmadan ve ses çıkarmadan, vücut hareketleri ile anlatmaya çalışır. 
Eğer oyuncu süre bitmeden bandındaki aktivitenin ne olduğunu doğru tahmin ederse, kart yığınından bir kart daha alır ve o kartta yazanı bulmaya çalışır. 
Doğru bildiği her kart için 2 oyun pulu kazanır. Diğer oyuncuların her biri de arkadaşlarına kartı anlatmayı başarabildiği için I pul kazanır. 
Oyun sırası saat yönünde devam eder.

Kazanan

En çok oyun pulu kazanan oyuncu oyunu kazanır.

Kutu İçeriği
4 Acaba Neyim? Bandı
72 Kart
1 Kum Saati
Oyun Pulları
Oyun Kılavuzu

Yaş Grubu : 5+ Yaş
Barkodu: 8681677400755
Item No : HED 235
Kutu Ölçüleri : 28 x 28 x 5,5 cm.
Desi Değeri: 1
Bankalara özel taksit seçenekleri :


Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *

Satın almış olduğunuz ürünleri 14 gün içerisinde koşulsuz iade edebilirsiniz. İade edeceğiniz ürünlerin ambalajları bozulmamış ve faturasının olması gerekmektedir.

Kusurlu ürünlerde kargo bedeli tarafımıza aittir, aksi durumda kargo ücreti alıcıya aittir. Geri gönderimlerde sadece Aras kargoyu kullanınız aksi durumda gelen kargolar iade departmanımız tarafından kabul edilmeyecektir.

İadesi kabul edilen ürün/ürünlerde para iadesi aynı günde işlem yapılan kart hesabına yapılmaktadır, (geri iadeler bankanızın onay süresine göre farklılık gösterebilir)

Teslimat kaç günde gerçekleşir?
Bir iki günde.
Ürünleriniz garantili mi?

Evet.

Bu Ürünler de İlginizi Çekebilir

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır