Play Doh Pasta Eğlencesi

  • Ürün Kodu :5010993390175
  • Marka :HASBRO

146.30 TL

73.15 TL

memnuniyet garantisi

Play Doh Pasta Eğlencesi
 

Play Doh Pasta Eğlencesi ile yaratıcılık hiç bu kadar lezzetli görünmemişti!

Bu sette minik şeflerin Play-Doh pastaları yaparken ihtiyaç duyabilecekleri her şey var. Çocuklar, kutuya dahil kalıpları kullanarak birbirinden çılgın ve renkli pastalar tasarlayabilecek.

Pastalarını komik meyveler ve kremalarla süslerken çok eğlenecekler.

Set içerisinde; pasta standı, pasta şekillendirici, 3 pasta kalıbı, krema sıkma aleti, 3 uç, merdane, servis spatulası, tabak, bıçak, 2 Hamurdan Fikirler kartı, 3 renk oyun hamuru ve 2 kutu Plus Yumuşak Hamur yer almaktadır.

Çocuklar çok katlı pastalar yapıp bunları pasta standında sunabilecekler. Kolayca sıkılabilen Play-Doh Plus Yumuşak Hamur ve 3 farklı uçla pastalarının üzerine renkli “kremalar” sıkabilecekler.

Oyun hamurları çocuğunuzun hem el becerisi hem de hayal gücünün gelişmesine yardımcı olur. Farklı renkteki oyun hamurları ile çeşitli şekiller yapabilecekler. Şekil vermede yardımcı birbirinden neşeli aksesuarlar ile minikler hem eğlenecek hem de yaratıcılıklarını geliştirecekler. Okul öncesi oyun aktiviteleri için oldukça faydalıdır.


Yaş Grubu : 3+ Yaş
Barkodu: 5010993390175
Item No : B9741
Kutu Ölçüleri : 21 x 7 x 22 cm.
Desi Değeri: 1


Bankalara özel taksit seçenekleri :


Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *

Satın almış olduğunuz ürünleri 14 gün içerisinde koşulsuz iade edebilirsiniz. İade edeceğiniz ürünlerin ambalajları bozulmamış ve faturasının olması gerekmektedir.

Kusurlu ürünlerde kargo bedeli tarafımıza aittir, aksi durumda kargo ücreti alıcıya aittir. Geri gönderimlerde sadece Aras kargoyu kullanınız aksi durumda gelen kargolar iade departmanımız tarafından kabul edilmeyecektir.

İadesi kabul edilen ürün/ürünlerde para iadesi aynı günde işlem yapılan kart hesabına yapılmaktadır, (geri iadeler bankanızın onay süresine göre farklılık gösterebilir)

Teslimat kaç günde gerçekleşir?
Bir iki günde.
Ürünleriniz garantili mi?

Evet.

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır