LEGO Super Mario Piranha Plant Güç Kaydırağı Ek Macera Seti 71365

  • Ürün Kodu :5702016618440
  • Marka :LEGO

374.00 TL

187.00 TL

memnuniyet garantisi

LEGO Super Mario Piranha Plant Güç Kaydırağı Ek Macera Seti - 71365

Hayranları, LEGO Super Mario evrenine bir Piranha Plant Güç Kaydırağı engeli ekleyerek bu eğlenceli Ek Macera Setiyle (71365) daha çok altın toplamaya çalışabilir. Bu koleksiyonluk oyuncak seti, raylar üzerinde bir platformda iki ucunda Piranha Plant olan bir tahterevalli, parkurda LEGO Mario’ya (figür dahil değildir) ekstra süre kazandıran bir Zaman Bloğu, ayrıca yenmek için Goomba ve Koopa Troopa figürleri içerir. Çocuklar için harika bir hediye olan bu yapım oyuncağı, LEGO Mario figürünü içeren Mario ile Maceraya Başlangıç Seti (71360) ile birleştirilebilir ve yeni oyun seçenekleri sunmak üzere yeniden düzenlenebilir.

Ücretsiz uygulama
Ücretsiz LEGO Super Mario uygulaması, bu modülü yapmaya yardımcı olan Instructions PLUS ile birlikte yaratıcı yapım ve oyun önerileri içerir ve diğer hayranlarla fikir paylaşmak için güvenli bir platformdur.

Sınırsız yaratıcı eğlence
LEGO Super Mario setleri, ailenizin en sevdiği karakterlerden birini gerçek dünyaya taşır. Maceraya Başlangıç Seti yapım oyuncağı, Ek Macera Setleri ve Güçlendirme Paketleri, hayranların kendi benzersiz seviyelerini yapmalarına olanak tanır.

• Çocuklar bu muhteşem Piranha Plant Güç Kaydırağı Ek Macera Setini (71365) LEGO Super Mario Mario ile Maceraya Başlangıç Seti'ne (71360) ekleyerek kayan tahterevalli engelini aşmak için arkadaşlarına karşı yarışabilir.
• Bu koleksiyonluk oyun seti, LEGO Mario'nun (figür dahil değildir) üzerinde durabileceği raylı bir platformu olan parçalarla yapılan bir tahterevalli içerir. Oyuncular altın kazanmak için hızlı bir şekilde tahterevalliyi indirip kaldırmalı ama iki ucundaki Piranha Plant’lerden uzak durmalıdır.
• Bu Ek Macera Setindeki Zaman Bloğu, oyunculara parkurda daha fazla süre kazanma şansı sunar. Bu modülde ayrıca LEGO Mario’nun yenip daha fazla altın kazanması için Goomba ve Koopa Troopa oyuncak figürleri bulunur.
• 7 yaş ve üzeri çocuklar için eğlenceli bir doğum günü ya da yılbaşı hediyesi olan 217 parçalı bu LEGO yapım oyuncağı, çocukları kendi benzersiz seviyelerini oluşturmaya ve daha iyi altın toplamak için yeni beceriler öğrenmeye teşvik eder.
• Temel biçiminde yüksekliği 12 cm, genişliği 27 cm ve derinliği 23 cm olan bu modül, yeniden düzenlenebilir ve Maceraya Başlangıç Seti ve diğer LEGO Super Mario Ek Macera Setleriyle çok farklı şekillerde birleştirilebilir.
• Bu yaratıcı oyuncak yapım seti için pil gerekmez, Maceraya Başlangıç Seti'ndeki LEGO® Mario™ figürüyle birleştirildiğinde canlanır. Bu set, çocukların bağımsız bir şekilde yapabilmesi için açık talimatlar içerir.
• Ücretsiz LEGO Super Mario uygulaması dijital yapım talimatları ve harika görüntüleme araçları içerir ve yaratıcı oyun fikirleri ve daha fazlasını önerir. Uyumlu Android ve iOS cihazların listesini LEGO.com/devicecheck adresinden görebilirsiniz.
• Koleksiyonluk LEGO Super Mario oyuncak yapım setleri, simgeleşmiş bir karakteri gerçek dünyaya taşır ve çocuklara ve hayranlara bir sürü genişletme, yeniden yapma, kişiselleştirme ve sınırsız engel yaratma seçeneği sunar.
• LEGO parçalarını takıp sökmek için bir Süper Yıldız’ın gücü gerekmez! En yüksek sektör standartlarına uygun yapım parçaları, her seferinde kolayca takılıp çıkarılır ve sağlam modeller oluşturur.
• LEGO yapım parçaları, her bir LEGO setinin en yüksek güvenlik standartlarına uygun olduğundan emin olmak için düşürülür, ezilir, bükülür, ısıtılır ve analiz edilir.

Parça Sayısı    :    217


Yaş Grubu : 7+ Yaş
Barkodu: 5702016618440
Item No : LSM71365
Kutu Ölçüleri : 26,4 x 19,3 x 6,2 cm.
Desi Değeri : 1
Bankalara özel taksit seçenekleri :


Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *

Satın almış olduğunuz ürünleri 14 gün içerisinde koşulsuz iade edebilirsiniz. İade edeceğiniz ürünlerin ambalajları bozulmamış ve faturasının olması gerekmektedir.

Kusurlu ürünlerde kargo bedeli tarafımıza aittir, aksi durumda kargo ücreti alıcıya aittir. Geri gönderimlerde sadece Aras kargoyu kullanınız aksi durumda gelen kargolar iade departmanımız tarafından kabul edilmeyecektir.

İadesi kabul edilen ürün/ürünlerde para iadesi aynı günde işlem yapılan kart hesabına yapılmaktadır, (geri iadeler bankanızın onay süresine göre farklılık gösterebilir)

Teslimat kaç günde gerçekleşir?
Bir iki günde.
Ürünleriniz garantili mi?

Evet.

Bu Ürünler de İlginizi Çekebilir

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır