LEGO Super Mario Mario’nun Evi ve Yoshi Ek Macera Seti 71367

  • Ürün Kodu :5702016618464
  • Marka :LEGO

374.00 TL

187.00 TL

memnuniyet garantisi

LEGO Super Mario Mario’nun Evi ve Yoshi Ek Macera Seti - 71367

Hayranları, bu Mario’nun Evi ve Yoshi Ek Macera Seti (71367) ile LEGO Super Mario oyunlarını geliştirebilir ve bir sürü yaratıcı rol oyunlarının keyfini çıkarabilir. Bu koleksiyonluk oyuncak setinde ön kapısı açılan, çatısının altında bir Süper Yıldız Bloğu olan, parçalarla yapılan bir ev bulunur. Mario ile Maceraya Başlangıç Seti'ne (71360) sahip çocuklar için harika bir hediye olan bu sette ayrıca LEGO Mario’yu (figür dahil değildir) sallayarak uyutmak için bir hamak, ayrıca etkileşime girerek altın kazanmak için Yoshi ve Goomba oyuncak figürleri bulunur.

Muhteşem bir uygulama
Ücretsiz LEGO Super Mario uygulaması, bu modülü yapmaya yardımcı olan harika görüntüleme araçları, yaratıcı yapım ve oyun önerileri içerir ve çocukların eserlerini paylaşabilecekleri güvenli bir platform sunar.

En iyi hediye fikirleri
İlham verici LEGO Super Mario oyun setleri, ailenizin en sevdiği karakterlerden birini gerçek dünyaya taşır. Maceraya Başlangıç Seti, Ek Macera Setleri ve Güçlendirme Paketleri, kendi benzersiz engellerini oluşturabilen, arkadaşlarıyla yarışabilen ya da tek başına oynayabilen yaratıcı çocuklar ve tüm hayranlar için eğlenceli LEGO hediyeleridir.

• Çocuklar bu sevimli Mario’nun evi ve Yoshi Ek Macera Setini (71367) LEGO Super Mario Mario ile Maceraya Başlangıç Seti'ne (71360) eklediklerinde bir sonraki seviyeleri için dijital altınlar kazanabilir ve hayali oyunların keyfini çıkarabilir.
• Bu koleksiyonluk oyuncak seti, açılan çatısının altında bir Süper Yıldız Bloğu olan, parçalarla yapılan bir ev, ayrıca bir hamak ve LEGO Mario’nun (figür dahil değildir) etkileşime girebileceği Yoshi ve Goomba figürleri içerir.
• LEGO Mario’yu (figür dahil değildir) hamakta sallayarak uyutun, arkadaşı Yoshi’nin etiketine yerleştirerek konuşturun ve Goomba’yı yenin… Bu Ek Macera Seti, oyuncuların oyun keyfini arttırmanın çeşitli eğlenceli yollarını sunar.
• 6 yaş ve üzeri çocuklar için eğlenceli bir doğum günü ya da yılbaşı hediyesi olan 205 parçalı bu yaratıcı LEGO yapım seti, çocukların hayal güçlerini ateşleyerek onları Mario ile Maceraya Başlangıç Seti'ne benzersiz bir seviye eklemeye ve kişiselleştirmeye teşvik eder.
• Temel biçiminde yüksekliği 13 cm, genişliği 25 cm ve derinliği 17 cm olan bu modül, yeniden düzenlenebilir ve Başlangıç Parkuru ve diğer LEGO Super Mario Ek Macera Setleriyle çok farklı şekillerde birleştirilebilir.
• Bu yaratıcı oyuncak yapım seti için pil gerekmez, Başlangıç Parkurunda LEGO Mario figürüyle birleştirildiğinde canlanır. Bu set, çocukların öz güvenle yapabilmesi için açık talimatlar içerir.
• Çocuklar ücretsiz LEGO Super Mario uygulamasında dijital yapım talimatları, harika görüntüleme araçları ve fikirlerini paylaşabilecekleri güvenli bir platform bulabilirler. Uyumlu Android ve iOS cihazların listesini LEGO.com/devicecheck adresinden görebilirsiniz.
• Koleksiyonluk LEGO Super Mario oyuncak yapım setleri, simgeleşmiş bir karakteri gerçek dünyaya taşır ve hayranlarına bir sürü genişletme, yeniden yapma, kişiselleştirme ve yeni engeller yaratma seçeneği sunar.
• LEGO yapım parçaları, 1958’den beri en yüksek sektör standartlarına uygundur. Yapım parçalarımız sağlamdır, her seferinde mükemmel takılır ve kolayca ayrılır, bu yüzden modelleri yapmak için bir Süper Yıldız’ın gücü gerekmez!
• LEGO yapım parçaları akla gelebilecek her şekilde test edilir, bu nedenle bu yaratıcı oyuncak yapım setinin en yüksek güvenlik ve kalite standartlarına uygun olduğundan emin olabilirsiniz.

Parça Sayısı    :    205


Yaş Grubu : 6+ Yaş
Barkodu: 5702016618464
Item No : LSM71367
Kutu Ölçüleri : 26,2 x 19,2 x 6,2 cm.
Desi Değeri : 1
Bankalara özel taksit seçenekleri :


Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *

Satın almış olduğunuz ürünleri 14 gün içerisinde koşulsuz iade edebilirsiniz. İade edeceğiniz ürünlerin ambalajları bozulmamış ve faturasının olması gerekmektedir.

Kusurlu ürünlerde kargo bedeli tarafımıza aittir, aksi durumda kargo ücreti alıcıya aittir. Geri gönderimlerde sadece Aras kargoyu kullanınız aksi durumda gelen kargolar iade departmanımız tarafından kabul edilmeyecektir.

İadesi kabul edilen ürün/ürünlerde para iadesi aynı günde işlem yapılan kart hesabına yapılmaktadır, (geri iadeler bankanızın onay süresine göre farklılık gösterebilir)

Teslimat kaç günde gerçekleşir?
Bir iki günde.
Ürünleriniz garantili mi?

Evet.

Bu Ürünler de İlginizi Çekebilir

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır