LEGO Super Mario Çöl Pokey Ek Macera Seti 71363

  • Ürün Kodu :5702016618426
  • Marka :LEGO

248.00 TL

124.00 TL

memnuniyet garantisi

LEGO Super Mario Çöl Pokey Ek Macera Seti - 71363

Hayranları bu çekiç sallayan Çöl Pokey Ek Macera Seti (71363) ile LEGO Super Mario Maceraya Başlangıç Seti'ne ekstra eğlenceli bir zoluk katabilir. Çocuklar için harika bir hediye olan bu sette parçalarla yapılan bir çöl sahnesi, LEGO Mario’nun kaktüse benzeyen düşmanı Pokey’i bölüm bölüm parçalaması için dönen çekiç platformu, ayrıca yenerek sanal altınları toplamak için bir Monty Mole figürü bulunur. (Not: LEGO Mario figürü dahil değildir; Mario ile Maceraya Başlangıç Seti'nde 71360 bulabilirsiniz.)

Uygulama eğlencesi
Bu benzersiz oyuncak için ücretsiz bir LEGO Super Mario uygulaması bulunur. Modülü yapmak için harika görüntü yakınlaştırma döndürme araçları bulunur, başka yaratıcı yapım ve oyun şekilleri önerir ve yapılanları arkadaşlarla paylaşmak için güvenli bir platform sunar.

Gerçek dünyada LEGO Mario aksiyonu!
Grup yarışmaları ya da tek başına oyunlar için harika olan LEGO Super Mario oyun setleri, ailenizin en sevdiği karakterlerden birini gerçek dünyaya getiriyor. Maceraya Başlangıç Seti, Ek Macera Setleri ve Güçlendirme Paketleri, hayranların kendi seviyelerini özelleştirmelerine olanak tanıyarak sınırsız yaratıcı eğlence sunar.

• Çocuklar LEGO Super Mario Mario ile Maceraya Başlangıç Seti'ne heyecan verici bir çekiç sallama aksiyonu katabilir ve bu eğlence dolu Çöl Pokey Ek Macera Setiyle (71363) arkadaşlarına karşı yarışabilir.
• Bu sette LEGO Mario’nun (figür dahil değildir) kaktüse benzeyen, parçalarla yapılan Pokey figürünü bölüm bölüm yıkmakta kullandığı çekiçli bir dönen platform, ayrıca yenerek daha da fazla ödül kazanabileceğiniz bir Monty Mole figürü bulunur.
• LEGO Mario (figür dahil değildir) dönen çekiçli platforma koyulduğunda müzik çalar ve bu çocuk yapım setindeki 3 fonksiyon parçası, LEGO Mario üzerinden atladığında farklı şekillerde tepki verir.
• Bu yaratıcı 180 parçalı LEGO oyun seti, Mario ile Maceraya Başlangıç Seti'ne sahip 6 yaş ve üzeri çocuklar için eğlenceli bir doğum günü ya da yılbaşı hediyesidir, onları kendi benzersiz seviyelerini yapmaya ve kişiselleştirmeye teşvik eder.
• Temel biçiminde yüksekliği 12 cm, genişliği 21 cm ve derinliği 12 cm olan bu modül, yeniden yapılabilir ve Maceraya Başlangıç Seti ve diğer LEGO Super Mario Ek Macera Setleriyle çok farklı şekillerde birleştirilebilir. 
• Bu oyun seti için pil gerekmez, oyuna yeni bir boyut katmak için Mario ile Maceraya Başlangıç Seti'yle birleştirin. Bu set, çocukların bağımsız bir şekilde ve öz güvenle yapabilmesi için açık talimatlar içerir.
• Ücretsiz LEGO Super Mario uygulaması, yapım talimatları ve yaratıcı oyun fikirleri içerir ve fikirleri paylaşmak için güvenli bir platformdur. Uyumlu Android ve iOS cihazların listesini LEGO.com/devicecheck adresinden görebilirsiniz.
• Koleksiyonluk LEGO Super Mario oyuncak yapım setleri, simgeleşmiş bir karakteri gerçek dünyaya getirir. Hayranlarının tek başlarına ya da arkadaşları ve aileleriyle yarışabileceği sınırsız zorlu hedefler yaratmak için setleri genişletmesine ve yeniden yapmasına olanak tanır.
• Oyuncuların LEGO parçalarını takıp sökmek için bir Süper Yıldız’ın gücüne ihtiyacı yok! Yapım parçaları, 1958’den beri tutarlılık ve uyumluluk sağlamak için en yüksek sektör standartlarına uygun üretilmektedir.
• Her LEGO setinin en yüksek global güvenlik ve kalite standartlarını karşıladığından emin olmak için LEGO yapım parçaları aklınıza gelebilecek hemen her şekilde test edilir.
 
Bu set ek üründür sadece başlangıç setiyle (LSM71360) çalışabilmektedir.

Parça Sayısı    :    180


Yaş Grubu : 6+ Yaş
Barkodu: 5702016618426
Item No : LSM71363
Kutu Ölçüleri : 26,5 x 14,5 x 6,3 cm.
Desi Değeri : 1
Bankalara özel taksit seçenekleri :


Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *

Satın almış olduğunuz ürünleri 14 gün içerisinde koşulsuz iade edebilirsiniz. İade edeceğiniz ürünlerin ambalajları bozulmamış ve faturasının olması gerekmektedir.

Kusurlu ürünlerde kargo bedeli tarafımıza aittir, aksi durumda kargo ücreti alıcıya aittir. Geri gönderimlerde sadece Aras kargoyu kullanınız aksi durumda gelen kargolar iade departmanımız tarafından kabul edilmeyecektir.

İadesi kabul edilen ürün/ürünlerde para iadesi aynı günde işlem yapılan kart hesabına yapılmaktadır, (geri iadeler bankanızın onay süresine göre farklılık gösterebilir)

Teslimat kaç günde gerçekleşir?
Bir iki günde.
Ürünleriniz garantili mi?

Evet.

Bu Ürünler de İlginizi Çekebilir

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır