LEGO DUPLO İlk Dengede Duran Hayvanlarım 10884

  • Ürün Kodu :5702016367560
  • Marka :LEGO

155.00 TL

77.50 TL

memnuniyet garantisi

LEGO DUPLO İlk Dengede Duran Hayvanlarım 10884
 

Vahşi hayvanlar dengede duracak mı devrilecek mi?;Maymun, fil, kaplan ve pandayla okul öncesi yaştaki çocuklar bu eğlenceli denge oyuncağını tekrar tekrar yapmayı çok sevecek.;Yaratıcı oyunlarla beceriler kazanma;Küçük çocuklar tahterevallide hayvanları dengelemeye çalışarak ilgi çekici oyunlar oynarken beceriler de geliştirecek.;İnce motor becerileri;Modelleri tekrar tekrar yaparken küçük ellerin becerileri gelişir.;Küçük çocuklar için üretildi;Küçük eller çabucak ve kolayca yapabilir.;Hayal gücü ve yaratıcılık;Yenilikçi oyunlar için sınırsız olanaklar.;Yapımı kolay;İlk DUPLO® setleri, küçük çocukların yaratıcı yapım keyfini keşfetmesi için mükemmeldir.;Parçalarla yapılan 4 hayvan yapbozu içerir: maymun, kaplan, fil ve panda;Ayrıca tahterevalliyi dengelemek ya da sabitlemek için 2 ekstra yapım parçası bulunur.

Parça Sayısı : 15


Yaş Grubu : 18+ Ay
Barkodu: 5702016367560
Item No : LED10884
Kutu Ölçüleri: 26,5 x 22,5 x 7,5 cm
Desi Değeri: 2


Bankalara özel taksit seçenekleri :


Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *

Satın almış olduğunuz ürünleri 14 gün içerisinde koşulsuz iade edebilirsiniz. İade edeceğiniz ürünlerin ambalajları bozulmamış ve faturasının olması gerekmektedir.

Kusurlu ürünlerde kargo bedeli tarafımıza aittir, aksi durumda kargo ücreti alıcıya aittir. Geri gönderimlerde sadece Aras kargoyu kullanınız aksi durumda gelen kargolar iade departmanımız tarafından kabul edilmeyecektir.

İadesi kabul edilen ürün/ürünlerde para iadesi aynı günde işlem yapılan kart hesabına yapılmaktadır, (geri iadeler bankanızın onay süresine göre farklılık gösterebilir)

Teslimat kaç günde gerçekleşir?
Bir iki günde.
Ürünleriniz garantili mi?

Evet.

Bu Ürünler de İlginizi Çekebilir

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır