Fisher Price Eğitici Köpekçiğin Sofrası

  • Ürün Kodu :0887961436815
  • Marka :MATTEL

370.00 TL

185.00 TL

memnuniyet garantisi

Fisher Price Eğitici Köpekçiğin Sofrası
 

Paylaşımlarla dolu, lezzetli bir sofra olan Fisher Price Eğitici Köpekçiğin Sofrası sizlerle!

Eğitici köpekçiğin sofrası 14 adet çıkartılabilir oyun parçasına sahip; 2 çatal, 2 kaşık, 2 kupa, 2 kurabiye, 2 sebze ve 4 meyve.

Çocuklar tabaklarındaki meyveler, sebzeler ve ikramlarla etkileşime girdikçe, teşvik edici cümleler ve şarkılar duyulur. "Akıllı" tabaklar, üzerilerinde hangi yiyeceklerin bulunduğunu ve neyin eksik olduğunu anlarlar. Her yiyecekte farklı ifade ve sesler bulunur.

Üstelik bebeğinize sofra kurallarını, eşleştirmeyi, paylaşmayı ve daha fazlasını öğretir! Yaşa Göre Gelişim teknolojisi, çocuğunuz hazır olduğunda bir sonraki seviyeye geçmenize olanak verir.

Seviye 1 | Keşfetme: Bu seviyede çok sayıda uygulamalı aktivite, eğlenceli sesler ve cümleler sayesinde merak uyandırır ve keşfetmeyi ödüllendirir.

Seviye 2 | Teşvik Etme: Bu seviyede bebeğiniz, 1. Seviye'den tanıdığı nesneleri ve daha fazlasını bulmalarını teşvik eden basit soru ve yönergeleri duyar. Köpekçik ve Kız Kardeşi'nin düğmelerine bastığında, yiyecekleri paylaşmaya teşvik eden cümleler duyar. Başardığında ise ödüllendirilir!

Seviye 3 | Hayal Etme: Bu seviye, çocuğunuz büyümeyi sürdürürken, erken dönem rol yapma oyununu teşvik eden eğlenceli yaratıcı şarkılar ve cümleler sunar. Böylece hayal gücü gelişir!

Toplamda 85'nin üzerinde şarkı, melodi ve cümle ile bebekler eğlenceli dakikalar geçirecekler.

Bebeğiniz yiyecekleri, yemek takımlarını ve kupaları tepsinin üzerinde bulunan yuvalara yerleştirirken el becerilerini geliştirmesine yardımcı olmaktadır.


Yaş Grubu : 0+ Yaş
Barkodu: 0887961436815
Item No : MTL-FBN24
Kutu Ölçüleri : 37 x 12,5 x 33 cm.
Desi Değeri: 5


Bankalara özel taksit seçenekleri :


Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *

Satın almış olduğunuz ürünleri 14 gün içerisinde koşulsuz iade edebilirsiniz. İade edeceğiniz ürünlerin ambalajları bozulmamış ve faturasının olması gerekmektedir.

Kusurlu ürünlerde kargo bedeli tarafımıza aittir, aksi durumda kargo ücreti alıcıya aittir. Geri gönderimlerde sadece Aras kargoyu kullanınız aksi durumda gelen kargolar iade departmanımız tarafından kabul edilmeyecektir.

İadesi kabul edilen ürün/ürünlerde para iadesi aynı günde işlem yapılan kart hesabına yapılmaktadır, (geri iadeler bankanızın onay süresine göre farklılık gösterebilir)

Teslimat kaç günde gerçekleşir?
Bir iki günde.
Ürünleriniz garantili mi?

Evet.

Bu Ürünler de İlginizi Çekebilir

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır