Fisher Price BeatBo'nun Treni Türkçe ve İngilizce

  • Ürün Kodu :0887961692198
  • Marka :MATTEL

462.00 TL

231.00 TL

memnuniyet garantisi

Fisher Price BeatBo'nun Treni Türkçe ve İngilizce
 

Fisher Price BeatBo'nun motorlu Treni ile bebeğiniz hem emekler hem de öğrenir!

Minikler motorlu treni çuf çuflamak için ışıklı bacasına bastığında; 100'den fazla şarkı, ses, melodi ve cümle; alfabeyi, renkleri, şekilleri, zıtlıkları ve daha fazlasını öğretir!

Bu motorlu tren bebeğinizi renkler, sayılar, şekiller ve çok daha fazlasıyla tanıştıran etkileşimli oyunlarla dolu!

Eğlenceli ifadeler ve sesler duymak için Dansçı BeatBo, BeatBelle veya BeatBowWow'u kondüktör koltuğuna oturtun ve koltuklardaki karakterlere basın.

Trenin ön tarafında bulunan 1-5 düğmelerine sayılar, şekiller ve renkler hakkında hem Türkçe hem İngilizce ifadeleri duymak için basın.

Şekilli fırıldak, ABC silindiri ve ses çıkaran boncuklar içeren aktiviteler sayesinde bebeğinizin keyifli vakit geçirmesini sağlar.

Miniğiniz, tren ilerledikçe çalan eğlenceli şarkılarla hem eğlenir, hem de peşinden emekler.

Eğitici içerik bebeğinizin yaşına ve gelişimine uygun olarak değişmektedir.

6 ve 36 aylık kullanıma uygun olan oyuncak 3 seviyeden oluşmaktadır;

6 ay ve üzeri çocuklar 1. seviye keşfetme: Minikler trendeki aktiviteleri keşfederken onlara, alfebe, renkler ve daha fazlasını öğreten eğlenceli şarkılar, sesler ve ifadeler duymasını sağlar.

12 ay ve üzeri çocukları 2.Seviye teşvik etme: Bu aşamada çocuğunuz İngilizce kelimelerle tanışır ve kendisinden farklı şekilleri ve sayıları bulması istenir. Bunu yaptığında da eğlenceli seslerle ödüllendirilir.

18 ay ve üzeri çocuklar 3.Seviye taklit etme: eğlenceli şarkılar ve ifadeler miniğinizi en iyi arkadaşlarıyla birlikte hareket etmeye teşvik eder.Taklit oyunlarıyla hayal gücünün gelişmesini sağlar.


Yaş Grubu : 0+ Yaş
Barkodu: 0887961692198
Item No : MTL-FXJ25
Kutu Ölçüleri : 19 x 50 x 25 cm.
Desi Değeri: 8


Bankalara özel taksit seçenekleri :


Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *

Satın almış olduğunuz ürünleri 14 gün içerisinde koşulsuz iade edebilirsiniz. İade edeceğiniz ürünlerin ambalajları bozulmamış ve faturasının olması gerekmektedir.

Kusurlu ürünlerde kargo bedeli tarafımıza aittir, aksi durumda kargo ücreti alıcıya aittir. Geri gönderimlerde sadece Aras kargoyu kullanınız aksi durumda gelen kargolar iade departmanımız tarafından kabul edilmeyecektir.

İadesi kabul edilen ürün/ürünlerde para iadesi aynı günde işlem yapılan kart hesabına yapılmaktadır, (geri iadeler bankanızın onay süresine göre farklılık gösterebilir)

Teslimat kaç günde gerçekleşir?
Bir iki günde.
Ürünleriniz garantili mi?

Evet.

Bu Ürünler de İlginizi Çekebilir

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır