Eğitici Domino Oyunu 28 Parça


24.00 TL

12.00 TL

memnuniyet garantisi

Eğitici Domino Oyunu 28 Parça

Oyun Hazırlığı
Domino kartlarını kutusundan çıkardıktan sonra iyice karıştırın.

Oyun Oynanışı:
Her oyuncu 5 adet domino kartı seçer. Geri kalan domino kartları kapalı bir şekilde oyun yüzeyinde kalır. Elindeki domino kartlarının birinin üerinde birbirinin aynısı iki kare bulunan oyunculardan en genç olanı oyuna başlar ve oyun saat yönünde ilerler. Eğer hiçbir oyuncuda üzerinde birbirinin aynı iki kare bulunan bir kartı yoksa, en genç oyuncu oyuna başlar ve istediği domino kartını oynar. ilk oyuncu domino kartını açar ve kartı masanın üzerine koyar. Sonraki oyuncu oynayacapı domino kartı üzerinde ki iki kareden biri ilk oynanan domino kartı üzerindeki karelerden biriyle aynı olacak şekilde elindeki kartlardan birini ilk domino kartının yanına yerleştirir. Aynı karakterlerin resimleri bibirinin yanına yerleştirilmelidir. Bir oyuncunun elinde oynanmış kartlar ile eşleşen hiçbir karakter yoksa oyuncu oyun yüzeyinde kapalı olan domino kartları arasından yeni bir domino kartı seçmelidir. Eğer doğru karakteri bulamazsa, seçtiği domino kartı oyuncunun elinde kalır ve oyun sağında bulunan diğer oyuncuya geçer. 

Oyun Sonu:
Elinde domino kartlarını en önce bitiren oyuncu oyunu kazanır.


Yaş Grubu : 5+ Yaş
Barkodu: 8681689370152
Item No : LC70152
Kutu Ölçüleri : 27,5 x 22,5 x 4 cm
Desi Değeri: 1
Bankalara özel taksit seçenekleri :


Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *

Satın almış olduğunuz ürünleri 14 gün içerisinde koşulsuz iade edebilirsiniz. İade edeceğiniz ürünlerin ambalajları bozulmamış ve faturasının olması gerekmektedir.

Kusurlu ürünlerde kargo bedeli tarafımıza aittir, aksi durumda kargo ücreti alıcıya aittir. Geri gönderimlerde sadece Aras kargoyu kullanınız aksi durumda gelen kargolar iade departmanımız tarafından kabul edilmeyecektir.

İadesi kabul edilen ürün/ürünlerde para iadesi aynı günde işlem yapılan kart hesabına yapılmaktadır, (geri iadeler bankanızın onay süresine göre farklılık gösterebilir)

Teslimat kaç günde gerçekleşir?
Bir iki günde.
Ürünleriniz garantili mi?

Evet.

Bu Ürünler de İlginizi Çekebilir

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır