30456 KANZ UYKU VAKTİ IŞIKLI DÖNENCE


132.30 TL

94.50 TL

memnuniyet garantisi

30456 KANZ UYKU VAKTİ IŞIKLI DÖNENCE

 

Uyku Vakti Dönence bebeğinizi eğlendirirken aynı zamanda duvara ve tavana geçit yaparak yansıyan ışıklı ve keyifli dönen şekiller gösterisi ile bebeğinizi sakinleştirir ve uykuya dalmasını sağlar. Yumuşak melodilerle bebeğinizin ses ve müzik algısını geliştirir. Müzik kutusunu kurduğunuzda 3 sevimli karakter müzikle beraber dönmeye başlar. Dönme hareketleriyle bebeğin odaklanmasını sağlar, gözleriyle takip yeteneğini geliştirir. Motor becerilerinin gelişimini destekler. Görsel ve işitsel duyularının sağlıklı gelişmesine yardımcı olur. El-göz koordinasyonunun gelişimine destek olur.

 
Barkod : 8698540304560

Bankalara özel taksit seçenekleri :


Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *

Satın almış olduğunuz ürünleri 14 gün içerisinde koşulsuz iade edebilirsiniz. İade edeceğiniz ürünlerin ambalajları bozulmamış ve faturasının olması gerekmektedir.

Kusurlu ürünlerde kargo bedeli tarafımıza aittir, aksi durumda kargo ücreti alıcıya aittir. Geri gönderimlerde sadece Aras kargoyu kullanınız aksi durumda gelen kargolar iade departmanımız tarafından kabul edilmeyecektir.

İadesi kabul edilen ürün/ürünlerde para iadesi aynı günde işlem yapılan kart hesabına yapılmaktadır, (geri iadeler bankanızın onay süresine göre farklılık gösterebilir)

Teslimat kaç günde gerçekleşir?
Bir iki günde.
Ürünleriniz garantili mi?

Evet.

Bu Ürünler de İlginizi Çekebilir

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır